Дизайн інтер'єру квартири - це не просто певним чином розставлені предмети в приміщенні. При розробці дизайн-проекту враховуються всі значущі особливості житла - від планування кімнат і розташування систем освітлення до обробки стін і розміщення меблів. Грамотне, добре продумане оформлення інтер'єру не тільки додає житлу привабливий, естетичний зовнішній вигляд, але і робить його максимально зручним і комфортним для мешканців.

Компанія Home Design займається розробкою & nbsp; дизайну квартир & nbsp; в & nbsp; Киквіт. Ми працюємо як з малогабаритними, так і з просторими багатокімнатними квартирами. Наші фахівці можуть в досить короткі терміни створити проект оформлення приміщень практично будь-якої складності з урахуванням всіх побажань замовника. До вирішення кожного завдання ми підходимо творчо, уникаючи шаблонних рішень і конвеєрного методу роботи. Як результат - кожен наш проект & nbsp; дизайну інтер'єру квартир в Києві по-своєму унікальний: другого такого ж Ви не побачите більше ні в кого.

З прикладами наших робіт Ви можете ознайомитися в розділі «Портфоліо».

Етапи розробки сучасного дизайну інтер'єру

Розробка дизайну приміщень - складний процес, що вимагає від виконавців не тільки творчих здібностей, а й знання принципів проектування, розуміння особливостей різних видів оздоблювальних і будівельних матеріалів.

Всі необхідні роботи виконуються в кілька етапів. Опрацювання майбутнього дизайну квартири в Києві & nbsp; починається зі зняття замірів і вивчення особливостей об'єкта. Потім наші фахівці готують візуалізацію дизайн-проекту, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення. Перед остаточною обробкою проекту замовнику буде запропоновано кілька ескізів, з яких він зможе вибрати найбільш підходящий варіант.

Після виконання візуалізації слід підготовка технічної документації: креслень, плану обробки приміщень і т.п. Як тільки розробка документації буде завершена, ми приступаємо до фізичного втілення проекту & nbsp; дизайну інтер'єру квартири. Ми підбираємо необхідні меблі, техніку та оздоблювальні матеріали, а потім контролюємо виконання будівельних робіт. Після того як все буде готово, ми простежимо за прибиранням приміщень і вивезенням будівельного сміття.