Значення дизайну офісу багато хто недооцінює, проте від грамотного оформлення і планування офісного приміщення залежить навіть більше, ніж від продуманості інтер'єру житлового будинку. Вся справа в тому, що сучасні офіси служать одночасно і робочим місцем для персоналу, і «обличчям» фірми, на яке в першу чергу звертають увагу клієнти та партнери. У зв'язку з цим дизайн інтер'єру офісу повинен бути не тільки ергономічним, але і оригінальним, привабливим і, що навіть важливіше, відповідним корпоративній культурі компанії.

Фірма Home Design пропонує повний комплекс послуг по розробці дизайну інтер'єрів офісних приміщень в Києві. Наші досвідчені фахівці підготують для Вас проект оформлення офісу з урахуванням всіх Ваших побажань. Який би стиль Вас ні привертав, ми подбаємо про те, щоб дизайн інтер'єру був виконаний на найвищому рівні.

Особливості дизайну інтер'єру офісних приміщень

Підходи до оформлення офісів і житлових приміщень суттєво різняться. Це пояснюється не тільки різним призначенням цих об'єктів, а й різними нормами санітарної, пожежної та будівельної безпеки.

При розробці дизайну офісу вкрай важливо раціонально використовувати доступний простір. У разі правильного підходу навіть в невеликому приміщенні можна розмістити досить велику кількість повноцінних робочих місць. При цьому інтер'єр, спроектований з урахуванням законів ергономіки, сприятиме підвищенню працездатності і зниження втоми персоналу.

Не менш важлива, звичайно ж, і естетична сторона. Сучасний дизайн офісу повинен формувати позитивний імідж компанії, відображати її корпоративну культуру і цінності. Презентабельний, привабливий зовнішній вигляд офісних приміщень справить сприятливе враження на партнерів і клієнтів, буде побічно сприяти зростанню продажів і поліпшення настрою співробітників.

Створення дизайну офісу

Розробка дизайну будь-яких інтер'єрів включає в себе кілька послідовних етапів. Перш за все, наші фахівці знімають виміри і вивчають особливості приміщень, щоб потім розробити на основі отриманих даних кілька ескізів. Після цього слід візуалізація дизайн-проекту за допомогою спеціалізованого ПЗ і розробка технічної документації. Останній етап - виконання і контроль будівельних робіт.