Дизайн будинку впливає не тільки на естетичне сприйняття, але і на комфорт, зручність, затишок і навіть безпеку житла. Професійно виконаний інтер'єр здатний навіть невеликий заміський будиночок перетворити на справжній «будинок мрії», тоді як дорогий, але невдало оформлений особняк може виявитися далеко не найприємнішим місцем для проживання.

Компанія Home Design займається розробкою дизайну будинків Києві. Наша команда, що складається з досвідчених фахівців, здатна грамотно і зі смаком облаштувати внутрішній простір будь-якого житла. Ми пропонуємо як популярні класичні рішення, так і нестандартні варіанти для цінителів оригінальності. При розробці дизайну приватного будинку ми враховуємо всі побажання замовника, надаючи йому можливість контролювати кожен етап робіт.

Створення дизайну заміського будинку

Оформлення інтер'єру - складне завдання, що вимагає від виконавців не тільки творчих здібностей, а й глибоких професійних знань. Завдяки великому досвіду роботи наші фахівці можуть на високому рівні реалізувати проект практично будь-якої складності.

Незалежно від масштабу розробка дизайну інтер'єру будинку зазвичай складається з декількох послідовних етапів:

  • Планування. Створення будь-якого інтер'єру починається з виконання вимірів і знайомства з особливостями приміщень. Після цього наші дизайнери підготують кілька попередніх варіантів планування, з яких клієнт зможе вибрати найбільш підходящий.
  • Візуалізація. Затверджений варіант дизайну будинку візуалізується за допомогою особливого програмного забезпечення. На цьому етапі клієнт може отримати повне уявлення про те, як буде виглядати його житло після завершення проекту.
  • Підготовка технічної документації. В ході цього етапу наші фахівці розробляють креслення і плани обробки, які включають в себе всі деталі майбутнього інтер'єру - аж до розташування і зовнішнього вигляду розеток.

Авторський нагляд. Ми не тільки розробляємо дизайн заміського будинку, але і підбираємо всі необхідні оздоблювальні матеріали, меблі та техніку, а також контролюємо хід виконання будівельних робіт. Таким чином, наша компанія несе відповідальність за весь процес облаштування будинку, що дозволяє нам гарантувати відмінний результат, що повністю відповідає очікуванням замовника.