Наші послуги

 
top doma web

Дизайн будинків Київ

Проекти створення інтер'єру будинку відрізняється підвищеним рівнем складності і відповідальності. Не дивлячись на це, компанія Home Design здійснює дизайн будинків за критерієм: "Ваш будинок - Ваша фортеця".

Детальніше

dezajn loft kiev web

Дизайн офісів Київ

Сучасний дизайн магазина або офісу - це не тільки "візитна картка" бізнесу, а й показник Вашого підходу до справи. Тому дизайн інтер'єру офісу повинен бути професійно підкреслює Ваш статус.

Детальніше

studiya neoklassika web

Дизайн квартир

Кожен дизайн квартири, створений нашою командою, обволікає затишком домівки і, завдяки неповторному інтер'єру квартири, Ви відчуваєте себе самодостатньо і комфортно.

Детальніше

Нові проекти

 

Продуманий, індивідуальний & nbsp; дизайн інтер'єру & nbsp; - це не розкіш, а головна умова комфорту і затишку. Дизайн студія на протязі ось вже більше десяти років працює в області дизайну інтер'єру, успішно реалізуючи проекти найрізноманітніших масштабів. Ми пропонуємо послуги з оформлення не тільки квартир і заміських будинків, але і офісів, магазинів і інших приміщень. Також ми займаємося виготовленням меблів на замовлення - спеціально для тих, хто цінує ексклюзивність, продуманий дизайн і функціональність.

Дизайн інтер'єру квартир та заміських будинків

Наші дизайнери мають великий досвід роботи з інтер'єрами як квартир, так і заміських будинків. Ми розробляємо оформлення об'єктів будь-яких площ - від малогабаритних квартир до особняків, завжди пропонуючи клієнтам нові, нешаблонні рішення. Проекти створюються з урахуванням всіх особливостей приміщень, включаючи навіть найдрібніші і на перший погляд незначні деталі.

Сучасний дизайн інтер'єрів офісів і магазинів

Для комерційного підприємства стильний привабливий дизайн - це не тільки комфортні умови роботи персоналу, а й показник успішності і надійності. Знаючи про це, ми пропонуємо власникам офісів і магазинів варіанти оформлення приміщень, здатні справити на клієнтів і партнерів найсприятливіший враження. Також ми приділяємо увагу ергономіці і раціонального використання доступного простору, завдяки чому нам вдається розмістити в офісі велику кількість робочих місць і домогтися підвищення працездатності співробітників.